AzimAmbalaj AzimAmbalaj
AzimAmbalajKURUMSAL

Hakkımızda

Azim Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak oluklu mukavva sektöründe uzun yıllardır hizmet veriyoruz.

1994 yılında Ayazağa Oto Sanayi´de koli imalatı ile başladığımız üretim aşamasına, 1996 yılında 4.Levent Sanayi Mahallesi’ndeki fabrikamızda oluklu mukavva ve koli imalatı ile devam ettik. 2005 yılında Sancaktepe’de 15.000 m² kapalı alanlı fabrika binamızın inşaatını tamamladık. Bünyemize eklediğimiz yeni fabrikamızla sektörün önde gelen kuruluşları arasına girmeyi başardık.

Samandıra fabrikamızdaki oluklu mukavva üretim hattımız 2200 mm eninde, dakikada 175 m hızla üretim yapan, tamamen otomatik, bilgisayar destekli modern makinelerden oluşmaktadır. Oluklu mukavvada kaliteli ve hatasız mukavva üretimi gerçekleştiriyoruz. Ürettiğimiz oluklu mukavvaları yine otomatik modern kutu üretim makinelerinde  koli haline getirmekteyiz. Sektörde Masterflex Baskı teknolojisi ile ülkemizdeki ilklerden birini gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktayız.

Firmamızın hedefi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daima en iyiyi, en kaliteliyi, en uygun  fiyatla sunmaktır. Biz her müşterimizi dünyadaki tek müşteri gibi görüyor ona o mantıkla hizmet veriyoruz.

Bir dünya markası olma yolunda azimle ilerliyor, bunu da sizlerle birlikte başaracağımıza inanıyoruz.
AzimAmbalaj
Veysel Karani Mah. Hancı Sokak No:1 Sancaktepe / İSTANBUL
AzimAmbalaj
+90 216 496 26 76